Порядок виступів

Дебют – 09:00
1 Бабіюк Вероніка
2 Українець Ірина
3 Савенок Ярослава
4 Брюховецька Злата
5 Дует «Цукерочки»: Діденко Аріна, Вейна Софія
6 Бабіюк Вікторія
7 Тішакова Поліна
8 Продун Ірина
9 Кравець Аліса
10 Лощина Єлізавета
11 Павлюк Аліса
12 Осікова Аліна
13 Орлова Єлизавета
14 Железко Марина
15 Харченко Діана
16 Польова Анастасія
17 Бондаренко Вікторія
18 Осікова Поліна
19 Хропач Анастасія
20 Коваленко Марта
21 Любіна Веліна
22 Лисенко Вероніка
23 Сотнікова Вероніка
24 Савицька Вероніка
25 Бойчук Ярослав
26 Стущанська Анастасія
27 Царицанська Дарина
28 Рева Ангеліна
29 Бабело Давид
30 Князєва Катерина
31 Лихойда Маріанна
32 Понікарьова Валерія
33 Ткаченко Вікторія
34 Харебіна Ангеліна
35 Ансамбль Sweet kids 8 чел
36 Ансамбль АКВАРЕЛЬ 9 чел
37 Ансамбль «Вогонь сердець» (Кисленко Тетяна, Кисленко Єва, Кисленко Кароліна та Коваленко Ярослава, Коваленко Юлія) Зіркова родина
38 Царицанська Дарина та Царицанська Інна Зіркова родина
39 Діденко Аріна та Наталя Діденко Зіркова родина
40 Анс. «Талисман»-мл. (10 уч)
41 Анс. «Нон-стоп» (5 уч)
42 Анс.«Улыбка» «Детки» (8уч)
43 Анс. «ШкоденОтки» (5 уч) дитячого театру «ШкоденЯтко»

Академ – 11:30
44 Пащенко Анастасія дебют
45 Легка Варвара дебют
46 Косенко Ярослава до 7
47 Зуєв Владислав до 12
48 Тетерядченко Катерина до 15
49 Неговелова Олександра до 11
50 Пазднікова Поліна до 17
51 Кожушко Орина до 11

до 9-ти – 12:00
52 Бохан Катерина
53 Косарєв Іскандер
54 Вдовиця Олександра
55 Ситник Юлія
56 Скрипка Василіна
57 Чумачок Альбіна
58 Лагута Олександра
59 Корягіна Поліна
60 Карасьова Мілана
61 Гамаль Мар’яна
62 Марінцева Катерина
63 Великодна Тетяна
64 Яценко Марія
65 Анс. «Нон-стоп» (10 уч)
66 Анс. «Співаночки» (8 уч)

до 11-ти – 14:00
77 Приймак Марія
78 Коваленко Дар’я
79 Крівчікова Соф’я
80 Шпатенко Анна (народн.вокал)
81 Сидорчук Катерина
82 Заковоротна Аліса
83 Соболєв Віктор
84 Крук Стефанія
85 Сухецька Валерія
86 Хлистун Діана
87 Андрющенко Віола
88 Гололобова Поліна
89 Юрченко Юліана
90 Крикун Данііл
91 Киян Марк
92 Котьолкіна Анастасія
93 Гаджиєва Раміда
94 Новікова Поліна
95 Анс. «УНІСОН» (5 уч)
96 Анс. «Улыбка» (14 уч)
97 Анс. «Нон-стоп» (10 уч)
98 Анс.«Талисман»-ср.(10 уч)

до 7-ми – 16:30
121 Ансамбль KIWI (3 уч)
122 Кубарева Кіра
123 Рудакова Марта
124 Сергеєва Валерія
125 Коваленко Ярослава
126 Дует TWEEX: Кислєнко Єва та Кисленко Кароліна
127 Карамишева Катерина-Міла
128 Літвінова Марія-Анна
129 Дралова Діана
130 Єсаулова Дар’я

до 13-ти – 17:30
141 Мельнікова Анастасія
142 Хаджаж Далія
143 Комісар Анастасія
144 Краснощок Єлизавета
145 Адамская Марія
146 Ванькова Юлия
147 Левада Аріна
148 Григориченко Елізавета
149 Москаленко Владіслав
150 Сироватка Дар’я
151 Городецька Анастасія
152 Трембач Ельвіра
153 Анс. «Талисман»-стар. (8 уч)

до 15-ти – 19:00
167 Лупан Марія
168 Фоменко Аріна
169 Труфанов Нікіта
170 Жеребкіна Софія
171 Літкевич Анастасія
172 Щербакова Софія
173 Копейченко Євген
174 Манувіке Даніела
175 Гретченко Софія
176 Коваль Марія
177 Анс. «Нон-стоп» (7 уч)

до 17-ти
189 Іващенко Олена
190 Пасісніченко Олександра